Головна
Реєстрація
Вхід
П`ятниця
03.05.2024
07:12
Вітаю Вас Гість | RSS
Красноградський ліцей №1 ім.О.І.Копиленка Красноградської міської ради Харківської області

Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Виховна робота 

Згідно з рішенням LXXVІ позачергової сесії VІІ скликання Красноградської районної ради від 10 грудня 2020 року №1479-VІІ «Про перепрофілювання (зміну типу) закладів загальної середньої освіти Красноградського району, рішення ІV сесії  VІІІ скликання Красноградської міської ради від 24 грудня 2020 року № 97- VІІІ « Про прийняття прав засновника та майна закладів освіти зі спільної власності територіальних громад міста, сіл та селищ Красноградського району у комунальну власність Красноградської міської територіальної громади» Назву змінено на «Красноградський ліцей №1 ім.О.І.Копиленка Красноградської міської ради Харківської області»

Національна дитяча «гаряча лінія» 0800 500-225(зі стаціонарного телефону), 116 111(з мобільного телефону).

Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації 0800 500-335 (зі стаціонарного телефону), 116 123 (з мобільного телефону).

Національна «гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми та консультуванню мігрантів 0 800 505-501 (зі стаціонарного телефону), 527 (з мобільного телефону).

 

Пам’ятка  батькам про наркотики, симптоми та ознаки вживання наркотиків за посиланням https://drive.google.com/file/d/10x_wl7h9D2AZj2Fzcs3C8tZn0iD2ZCCC/view?usp=sharing

1 грудня 2020 - Всеукраїнський день добрих справ. У цей день мільйони людей, сотні бізнес-корпорацій, тисячі некомерційних організацій стають частиною благодійного руху. Учасники роблять добрі справи, влаштовують акції на користь некомерційних організацій і стають благодійниками.Завдяки активної участі всіх учасників освітнього процесу наш заклад передав Красноградській організації Червоного Хреста та Територіальному центру допомогу для їх підопічних у вигляді продуктів харчування.
1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом. В цей день людство говорить про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Невід'ємний атрибутом цього дня є червона стрічка - символ розуміння серйозності проблеми, символ солідарності з людьми, які живуть з ВІЛ та пам'ять про мільйони людей, життя яких забрала ця недуга.
1 грудня практичним психологом разом з вчителями основ здоров'я були проведені заняття "Знати сьогодні, щоб жити завтра". Учасники виготовили колаж "Здоровий спосіб життя - запорука успішного майбутнього!" та обговорювали важливе питання: Від кого та від чого залежить їхнє майбутнє.
День пам’яті жертв Голодомору – щорічний національний пам’ятний день в Україні. З метою вшанування пам’яті загиблих у роки голодоморів у закладі було проведено загальношкільний урок-пам’яті, години спілкування, перегляд та обговорення фільмів та презентацій про ті страшні часи. Всі бажаючі мали змогу відвідати виставку літератури в бібліотеці закладу.
28 листопада, о 16:00 засвіти свічку і залиши її на підвіконні в пам'ять про мільйони замучених голодом українців.
Україну з давніх-давен називають хлібним краєм, бо люди, що тут жили, були великими працелюбами, вміли обробляти землю і вирощувати хороші врожаї.
Для нашого народу хліб у кожній родині - найперший годувальник, батько, всього голова і розпорядник.
"Де є хліб і вода, там голоду нема"; "Коли є хліба край, то й під вербою рай. А як хліба ні куска, то і в палаці тоска, і бесіда суха!"
З давніх часів люди знають ціну хліба. Хліб ніколи не діставався легко.
Хліб та сіль на столі, прикриті рушником чи краєчком скатертини, здавна в народі вважалися першою ознакою гостинності. Здавна в усіх народів найбільша святиня - хліб - займав почесне місце на столі.
Тяжко діставався хліб насущний у ті часи. Був такий час в Україні, коли хліб людям лише снився. Лише в мареннях приходив - то був голод.
До тижня вшанування жерт голодомору учні 1-5 класів взяли участь в проєкті "Хліб власними руками", під час якого показали, що для них значить хліб та яке місце в їх родинах він займає.

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що святкується щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Україна – це територія гідності й свободи. Саме сьогодні, в цей час, ми маємо, як ніколи, проявити свою любов до рідної України. Зараз нашій країні як ніколи потрібно бути єдиною та згуртованою. Наші земляки, яких мобілізовано до лав української армії, з честю відвойовують та захищають кордони нашої держави, борються за її єдність та цілісність. З нагоди свята для учнів 7-11 класів були проведені інформаційні хвилинки, уроки мужності та пам'яті, а учні 1-6 класів взяли участь у конкурсі малюнків "Любіть Україну".

Щороку 20 листопада відзначають Всесвітній день дитини. Учні 7-8 та 10 класів разом з практичним психологом Поповою О.Л. долучилися до Всеукраїнської ініціативи та провели урок «Знаю права і зміцнюю світ». В ході уроку діти відвідали 7 станцій, на яких зробили колаж «Світ навколо», де були озвучені глобальні проблеми людства; на станції «Крок далі» учні дізналися, як почати вирішувати ці глобальні проблеми вже зараз та що вони можуть зробити для досягнення цілей. Завершився урок проєктом «Створюємо майбутнє разом». Дякуючи такому заходу, учні згадали права та Конвенцію ООН про права дитини. Важливо завжди пам’ятати, що усі люди мають права людини просто тому, що вони - люди. Від народження! Неважливо, скільки тобі років, якого кольору твоя шкіра, якої ти статі, яке твоє громадянство, релігія чи будь-що інше. Усі ми - люди!

В рамках проведення тижня толерантності члени учнівського самоврядування Красноградського ЗЗСО №1 провели заняття з учнями 1-х класів "Тепло дружніх долоньок". Говорили про те, чого не можна купити за гроші: про дружбу та друзів. З'ясували, які якості повинен мати справжній друг, довідалися, що треба робити, щоб нас завжди оточували вірні друзі.
Учні 2-В класу складали "Кошик добрих слів".

Протягом  осінніх канікул у Красноградському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. О. І. Копиленка Красноградської районної ради Харківської області були проведені такі заходи:

Дитинство – чудова пора...  Хто в дитинстві не любив подорожувати по казках. Ось і  учні 4-А класу  зробили унікальну подорож у чудову країну казок  разом із улюбленими героями

Учні 10-Б класу на природі провели  вікторину « У світі цікавого»

Учні 5-А класу поринули у цікавий світ улюблених  домашніх тварин

 Учні 9-Б класу  подискутували на тему: «Стосунки в колективі»

 

 

28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників. Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. І ми говоримо: «Ніхто не забутий!», «Ніщо не забуто!». Будемо пам’ятати і навчимо своїх нащадків! Пропонуємо переглянути відео ролик «Історія моєї школи» учителя історії Красноградського ЗЗСО №1, яка є керівником гуртка «Слідопит», що займається краєзнавчою та пошуковою роботою за посиланням.

Ми пам’ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Пам’ятаємо наших земляків, які самовіддано здобували перемогу на різних фронтах та були удостоєні найвищих нагород. Назавжди залишаться у пам’яті прийдешніх поколінь їх героїчні подвиги! Переглянути за посиланням.

26 жовтня в закладі відбувся семінар-тренінг для класних керівників на тему: «Роль особистості класного керівника у формуванні творчого працездатного учнівського колективу». Тренінг пройшов під гаслом: «Почни з себе!». Одночасно з отриманням нової інформації класні керівники обговорили незрозумілі моменти та обмінялися досвідом з питань виховання підростаючого покоління.

З нагоди Дня фізичної культури та спорту, з метою популяризації спорту й утвердження здорового способу життя 07-11 вересні в закладі було проведено Всеукраїнський олімпійський урок та Олімпійський тиждень. У рамках тижня було організовано чимало заходів: змагання з футболу, волейболу, настільного тенісу, турніри з шашок та шахів. Були організовані «Малі олімпійські ігри» та Веселі старти.

Дякуємо всім учасникам Тижня, зичимо вам фізичного здоров’я й краси, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях!

До Міжнародного дня захисту дітей Красноградський ззсо №1 пропонує переглянути виставку дитячих фоторобіт «моя батьківщина - харківщина»

https://drive.google.com/file/d/1bEE5A6VG7kvPLEIky0dh9gLiyNc6YL8O/view?usp=sharing

Правила поведінки на канікулах

Для 1-4 класів:

Правила безпеки життєдіяльності дітей під час літніх канікул можна переглянути за посиланням

16 травня 2020 р. святкуємо День Європи в Україні
З 2003 року третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. У 2020 році День Європи в Україні припадає на 16 травня.
Для українців це особливий день. Ще з античних часів Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.
З нагоди свята учні закладу взяли участь у дистанційному конкурсі малюнків «Малюємо Європу», створили віртуальну виставку світлин «Подорожуємо Європою», учні 9-11 класів написали есе «Екнономічні та культурні надбання Європи», всі бажаючі брали участь у вікторині «Чи знаєш ти Європу». Ті, хто захоплюється світовою літературою, могли насолодитися читанням видатних творів або переглянути фільми мовою оригіналу.

15 травня – Міжнародний день сім’ї. Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!До Міжнародного дня сім’ї учні закладу взяли участь в акції «Разом - ми сила» та «Сімейні справи».

Як маленькі струмочки, вливаючись у більші, творять потічки, потоки, а ті – річки, а ріки – море, так і ми творимо сім’ї, родини, рід, а з родів складається велике, святе і рідне всім родам – народ. Ми з вами всі – український народ, який складається з родин малих і великих, дружних і працьовитих. Як могутня ріка бере силу з маленьких джерел, так і наша країна збагачується маленькими родинами. І якщо складемо всі родини – це весь український народ, вся Україна. Найдорожчий, безцінний скарб, що має людина – це здоров’я. Без нього немає повноцінного, радісного, щасливого життя. То нехай же річка буде повноводною, а родина наша українська – красивою, щасливою і здоровою…
Щороку в другу неділю травня в Україні відзначають найзворушливіше свято — День матері.
У цей день прийнято вітати матерів, віддавати належне материнській праці. Також прийнято виражати подяку за те, що мама подарувала життя і виховала. Традиційно у День Матері в багатьох країнах мамам дарують подарунки, листівки та квіти. Якщо ви живете окремо від мами, то можна відвідати її, або хоча б зателефонувати і привітати з її днем.
8-9 травня - День пам’яті та примирення і 75-а річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
У ці знаменні для України дні в душі кожної людини змішалося безліч почуттів. Тут і радість перемоги, і гіркота від втрати своїх дідів та прадідів, які не повернулися з війни.
День Пам’яті та примирення завжди буде нагадувати про те, що довелося пережити людям в той суворий час. Ми пам'ятаємо про тих, хто йшов назустріч смерті в боях в ім'я порятунку Батьківщини, про тих, хто своєю героїчною працею в тилу наближав Перемогу, про тих, хто піднімав країну з руїн. Це день нашої спільної Пам'яті. Це День Великого Подвигу.
8 травня – День пам’яті та примирення. Сумна і важлива дата, яка має нагадати всім нам про необхідність збереження миру на планеті та недопустимість війни. На честь цього визначного дня у всіх школах країни проводитимуться тематичні заходи, основна мета яких – показати школярам, наскільки важливо пам’ятати минуле.
Година спілкування "Недописані сповіді, які опалила війна" презентація 1-4 класи, 5-11 класи
Відео (7-11 класи):
Друга світова війна. Хронологія подій
Друга світова війна. Загальна характеристика

Тиждень профілактики правопорушень

 

Години спілкування 27.04-30.04

 

    1. класи: «Мої права та обов’язки»

Корисні підказки. Якщо ти скоїв поганий вчинок

Судове засідання "Свої права ти добре знай, їх шануй і захищай".

Я маю права

Права і обов'язки дітей

 

6-7 класи: «Вчинок, відповідальність, наслідки»

Мультфільм для дітей на правову тематику «Кінь проти Хом’яка»

Мультфільм для дітей на правову тематику «Слон проти Жирафи»

Корисні підказки. Якщо ти скоїв поганий вчинок

Корисні підказки 2. Битися чи не битися?

8-9 класи: «На паралельних дорогах прав та обов’язків»

Вчинки підлітків і відповідальність за них

10-11 класи: «Падіння моралі.Наслідки»

Адміністративна відповідальність підлітків

Фільм «Діти колонії»

Падіння моралі.Наслідки

 

 

Великдень вдома

"Зернини квітів з зернами любові нехай на всій планеті проростуть"

Рідко зустрінеш будинок, у якому немає хоча б однієї рослини. Навіщо ж потрібні рослини вдома, у школі, на роботі? Рослини створюють ілюзію


Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

www.mon.gov.ua

Педпреса

https://sqe.gov.ua

http://dniokh.gov.ua

https://legalaid.gov.ua

Архів записів

Друзі сайту
  • Департамент ХОДА
  • КВНЗ "ХАНО"
  • НУШ
  • on-line навчання Prosvita
  • Всеукраїнська школа онлайн

  • Copyright MyCorp © 2024
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz